Nieuwsbrief Februari 2025

Dia1
Geachte sportvrienden,
 
De zaalcompetitie laat zien dat al onze ploegen in de lift zitten, en dat is mooi om te zien. 
Winnen is leuk, maar verliezen hoort er ook bij, en daarmee moet je leren omgaan.
 
In deze periode van het jaar is het altijd druk, omdat de voorbereidingen voor de voorjaarscompetitie starten.
Ploegen opgeven, datums prikken voor diverse zaken, overleg enz., enz. We doen het graag en met de enthousiaste vrijwilligers, in en om de vereniging lukt het meestal wel.  

De voorjaarscompetitie begint op 5 april. Op woensdag 19 maart gaan we weer buiten trainen.
Maandag 24 maart starten de D en C ploeg ook weer op de maandag met een extra training.
 
Voor onze vrijwilligers, die de vereniging draaiende houden, organiseren we op 8 maart de jaarlijkse vrijwilligersavond.
Ze zijn goed waard voor een club. We kunnen altijd nog vrijwilligers gebruiken. Wilt u meedoen, laat het dan aan een bestuurslid weten, en we zoeken de juiste plek en tijdsindeling erbij.
 
De verbouwing gaat begin maart starten. We hebben deze week vooroverleg gehad, en Remon Botter gaat dit project begeleiden. De bouw zal, zoals het er nu uitziet, voor de zomervakantie afgerond worden. Daarna zal er nog afgewerkt moeten worden. In het najaar zullen we dan ook invulling geven aan het vernieuwen van het terras.
We zullen wel overlast ondervinden, maar iedereen moet meedenken om dat zo laag mogelijk te houden.
 
Op 21 mei is het volgende schoolkorfbaltoernooi. Bert Driehuizen en Sentinus de Wit gaan de voorbereidingen opstarten. Doelgroepen worden de kinderen uit de basisscholen groep 3,4,5,6. Die krijgen een clinic aangeboden.
De overige klassen kunnen zich rechtstreeks opgeven voor het schoolkorfbaaltoernooi. We gaan weer voor een mooi toernooi.

In maart, op een nader te bepalen datum, organiseren we weer NL DOET. Vanwege competitieverplichtingen kunnen we het niet op de oorspronkelijke datum doen. U wordt op de hoogte gehouden via de app of mail.
 
Ook zal Korvesta weer op de Koningspelen present zijn. Die worden op sportpark “de Pampert” gehouden op 7, 8 en 9 mei. Mooi dicht bij onze accommodatie. Ook daar hebben we nog enkele hulpkrachten nodig. Meld u aan bij Bert.

Zo ziet u, dat Korvesta weer goed in beweging komt. Terug naar het veld en de eigen accommodatie, die door een groepje leden elke dinsdagochtend onderhouden wordt. Ook daar is plek voor vrijwilligers voor allerlei klusjes, of om te leren hoe je iets moet doen op het gebied van onderhoud. Martine Buit heeft daar al geleerd “kleedkamer betegelen”
Lekker ontspannen meedoen is het credo. 
 
We kunnen het gras alweer ruiken. 
 
 

 

Een sportieve groet,
Jessica, Ilona, Arie en Theo