Skip to content

Speelschema Zaal 22/23

Zaalwedstrijden Korvesta 1

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

27-11-2022

13:15

Roreko 2

Korvesta 1

De Slenken

DE WIJK

4-12-2022

12:00

Korvesta 1

Lintjo 4

De Swanenburg

COEVORDEN

11-12-2022

12:00

Forward 1

Korvesta 1

De Duker

NOORDWOLDE FR

18-12-2022

12:00

Korvesta 1

KIOS (R) 4

Drostenhal

COEVORDEN

15-1-2023

12:20

Moedig Voorwaarts 1

Korvesta 1

De Hulsebosch

DWINGELOO

29-1-2023

13:00

Vefo 1

Korvesta 1

Blaashal Zuidwolde

ZUIDWOLDE DR

5-2-2023

12:00

Korvesta 1

Roreko 2

Drostenhal

COEVORDEN

12-2-2023

10:30

Lintjo 4

Korvesta 1

MFA MeJander

OLDEBERKOOP

19-2-2023

12:00

Korvesta 1

Forward 1

De Swanenburg

COEVORDEN

12-3-2023

13:00

KIOS (R) 4

Korvesta 1

Buddingehof

RUINERWOLD

19-3-2023

12:00

Korvesta 1

Moedig Voorwaarts 1

De Swanenburg

COEVORDEN

2-4-2023

12:00

Korvesta 1

Vefo 1

De Swanenburg

COEVORDEN

 

Zaalwedstrijden D 1

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

3-12-2022

16:15

EKC 2000 D1

Korvesta D1

Emmerhout

EMMEN

10-12-2022

14:00

Korvesta D1

Juventa D2

De Swanenburg

COEVORDEN

17-12-2022

13:40

Centrum D1

Korvesta D1

MFA De Krim

DE KRIM

28-1-2023

11:00

Achilles (A) D2

Korvesta D1

Het Sportpark

ALMELO

11-2-2023

14:00

Korvesta D1

EKC 2000 D1

De Swanenburg

COEVORDEN

18-2-2023

12:00

Juventa D2

Korvesta D1

De Beek

HARDENBERG

25-2-2023

13:00

Korvesta D1

Amicitia/AKC (Al) D4

De Swanenburg

COEVORDEN

4-3-2023

14:00

Korvesta D1

KIOS ’45 D1

De Swanenburg

COEVORDEN

11-3-2023

14:00

Korvesta D1

Centrum D1

De Swanenburg

COEVORDEN

18-3-2023

13:30

KIOS ’45 D1

Korvesta D1

Möllincksslag

BERGENTHEIM

25-3-2023

13:00

Amicitia/AKC (Al) D4

Korvesta D1

De Stamper

VRIEZENVEEN

1-4-2023

14:00

Korvesta D1

Achilles (A) D2

De Swanenburg

COEVORDEN

Zaalwedstrijden E 1

Datum

Tijd

Thuisteam

Uitteam

Accommodatie

Plaats

26-11-2022

13:00

Korvesta E1

HKC (He) E1

De Swanenburg

COEVORDEN

3-12-2022

11:00

Amicitia E3

Korvesta E1

De Stamper

VRIEZENVEEN

10-12-2022

13:00

Korvesta E1

EKC 2000 E2

De Swanenburg

COEVORDEN

17-12-2022

10:00

Juventa E2

Korvesta E1

De Beek

HARDENBERG

28-1-2023

11:00

DOS-WK E2

Korvesta E1

Diekmanhal

ENSCHEDE

4-2-2023

12:30

HKC (He) E1

Korvesta E1

OSG

HENGELO OV

11-2-2023

13:00

Korvesta E1

Amicitia E3

De Swanenburg

COEVORDEN

18-2-2023

12:15

EKC 2000 E2

Korvesta E1

Bargeres

EMMEN

25-2-2023

14:00

Korvesta E1

Centrum E1

De Swanenburg

COEVORDEN

4-3-2023

13:00

Korvesta E1

Zwart Wit E1

De Swanenburg

COEVORDEN

11-3-2023

13:00

Korvesta E1

Juventa E2

De Swanenburg

COEVORDEN

18-3-2023

10:00

Centrum E1

Korvesta E1

MFA De Krim

DE KRIM

25-3-2023

09:30

Zwart Wit E1

Korvesta E1

De Mors

DELDEN

1-4-2023

13:00

Korvesta E1

DOS-WK E2

De Swanenburg

COEVORDEN