Competitie zaken

Hier het totale programma, met vertrektijden, voor het komende seizoensdeel.

Zorg er voor dat je bij de thuiswedstrijden een half uur van te voren aanwezig bent en je meldt bij je coach.
Bij de uitwedstrijden moet je op tijd zijn om te vertrekken. Mochten er bijzondere omstandigheden zijn, spreek dan van te voren af met je coach middels de team-app, zodat er tenminste iemand op de hoogte is.
Vooral in de winterperiode is er vaak vooroverleg over de juiste vertrektijden.

 

Iedereen succes in het komende competitiedeel.


Wedstrijden, met vertrektijden. Zorg dat je op tijd bent.

Dag Datum Thuis Tegen Aanvang Vertrek Uitslag
Zaterdag 5 September Korvesta B1 Thrianta B2 14.00 uur   1-9
Zondag  6 September WSS4 (Oude Pekela) Korvesta 1 14.30 uur 13.00 13-10
Zaterdag  12 September  EKC 2000 B1 (Emmen) Korvesta B1  12.20 uur 11.30  22-0
Zondag 13 September Korvesta 1 Spes (E) 1 14.00 uur    18-3
Zaterdag  19 September Roreko B2 (De Wijk) Korvesta B1 10.00 uur 8.45  16-1
Zondag 20 September AVO 6  (Assen) Korvesta 1 14.30 uur 13.00  18-13
Zaterdag 26 September Thrianta B2 Korvesta B1 10.10 uur 9.00  17-1
Zondag 27 September Korvesta 1 WSS 4 14.00 uur    10-9
Zaterdag 3 Oktober Korvesta B1 EKC 2000 B1 14.00 uur    2-23
Zondag 4 Oktober  Spes (E)1  (Eexterveen) Korvesta 1 13.30 uur 12.15  2-10
Zaterdag  10 Oktober Korvesta B1 Roreko B2 14.00 uur    
Zondag 11 Oktober Korvesta 1 AVO 6 14.00 uur    

Het landelijk programma opent voor Korvesta het programma, uitslagen of de standen.
U kunt tevens zoeken, via de pagina die geopend wordt in het landelijk programma, naar een andere vereniging van uw voorkeur.


Wedstrijden

In het landelijke programma worden e.v.t. wijzigingen in het programma direct doorgevoerd.

 

Programma



Uitslagen

De uitslagen worden landelijk direct bijgewerkt.

 

Uitslagen



Standen

De standen worden landelijk direct bijgewerkt. 

Standen



(concept ) zaalindeling 2020-21 voor Korvesta 1 senioren

Koru 2             Uffelte

Samen Een 1 Giethoorn

HH Combi 1    Hooghalen

Roreko 2         De Wijk

Spes (E) 1      Eexterveen

Vefo 1             Veeningen

AVO 7             Assen