Hier het totale programma, met vertrektijden, voor het komende seizoensdeel.

Zorg er voor dat je bij de thuiswedstrijden een half uur van te voren aanwezig bent en je meldt bij je coach.
Bij de uitwedstrijden moet je op tijd zijn om te vertrekken. Mochten er bijzondere omstandigheden zijn, spreek dan van te voren af met je coach middels de team-app, zodat er tenminste iemand op de hoogte is.
Vooral in de winterperiode is er vaak vooroverleg over de juiste vertrektijden.

 

Iedereen succes in het komende competitiedeel.

Wedstrijden, met vertrektijden. Zorg dat je op tijd bent.

datum speeltijd V / A thuis uit sporthal plaats
24-11-18 15:00 14:30 Korvesta D1 Elko D2 De Swanenburg COEVORDEN
24-11-18 16:00 15:30 Korvesta C1 Zunobri C1 De Swanenburg COEVORDEN
01-12-18 11:00 09:30 Rigtersbleek/Cot. D3 Korvesta D1 Diekmanhal ENSCHEDE
01-12-18 13:15 11:30 DWA/Argo C3 Korvesta C1 Ripperdahal WINSUM GN
08-12-18 10:00 08:30 EKC Nääs D2 Korvesta D1 Diekmanhal ENSCHEDE
15-12-18 15:00 14:30 Korvesta C1 Hoogkerk/Nic. C4 De Swanenburg COEVORDEN
12-01-19 12:05 11:35 ROG C1 Korvesta C1 Lewenborg GRONINGEN
12-01-19 16:30 16:00 ZKC '19 D2 Korvesta D1 N Wessels Boerhal ZUIDWOLDE DR
26-01-19 11:00 10:30 d'Ommerdieck D1 Korvesta D1 Kulturhus De Spil NIEUWLEUSEN
26-01-19 12:10 10:45 EKC 2000 C1 Korvesta C1 Bargeres EMMEN
02-02-19 11:45 11:00 Elko D2 Korvesta D1 De Brug ELIM
02-02-19 14:00 12:30 Zunobri C1 Korvesta C1 Quicksilver S ZUIDHORN
09-02-19 15:00 14:30 Korvesta D1 Rigtersbleek/Cot. D3 De Swanenburg COEVORDEN
09-02-19 16:00 15:30 Korvesta C1 DWA/Argo C3 De Swanenburg COEVORDEN
16-02-19 15:00 14:30 Korvesta D1 Thrianta D2 De Swanenburg COEVORDEN
16-02-19 16:00 15:30 Korvesta C1 Roreko C2 De Swanenburg COEVORDEN
02-03-19 15:00 14:30 Korvesta D1 EKC Nääs D2 De Swanenburg COEVORDEN
09-03-19 10:00 08:30 Hoogkerk/Nic. C4 Korvesta C1 Hoogkerk GRONINGEN
16-03-19 15:00 14:30 Korvesta D1 ZKC '19 D2 De Swanenburg COEVORDEN
16-03-19 16:00 15:30 Korvesta C1 ROG C1 De Swanenburg COEVORDEN
23-03-19 11:05 10:00 Roreko C2 Korvesta C1 De Slenken DE WIJK
23-03-19 13:00 12:00 Thrianta D2 Korvesta D1 Activum HOOGEVEEN
30-03-19 15:00 14:30 Korvesta D1 d'Ommerdieck D1 De Swanenburg COEVORDEN
30-03-19 16:00 15:30 Korvesta C1 EKC 2000 C1 De Swanenburg COEVORDEN