Hier het totale programma, met vertrektijden, voor het komende seizoensdeel.

Zorg er voor dat je bij de thuiswedstrijden een half uur van te voren aanwezig bent en je meldt bij je coach.
Bij de uitwedstrijden moet je op tijd zijn om te vertrekken. Mochten er bijzondere omstandigheden zijn, spreek dan van te voren af met je coach middels de team-app, zodat er tenminste iemand op de hoogte is.
Vooral in de winterperiode is er vaak vooroverleg over de juiste vertrektijden.

 

Iedereen succes in het komende competitiedeel.

Wedstrijden, met vertrektijden. Zorg dat je op tijd bent.

Datum,   Aanvang,   Vertrek/Aanwezig,  Thuisploeg,   Uitploeg,      Accomodatie,   Adres,   Plaats,

7-9            9.30 uur          8.30 uur               Roreko C1   -  Korvesta C1  

                                                                     Sportcomplex/Clubhuis De Kronkel       Wiltenweg 31a  De Wijk

8-9          15.00 uur        14.30 uur               Korvesta 1   -  Samen Een 1

                                                                     Sportpark De Pampert      Sportlaan 6       Coevorden

14-9        11.00 uur        10.30 uur                Korvesta C1 -  EKC 2000 C2

                                                                     Sportpark De Pampert     Sportlaan 6        Coevorden

15-9        10.30 uur          9.00 uur               KORU 2       -  Korvesta 1     

                                                                     Sportpark Uffelte               Schoolstraat 3a  Uffelte

21-9        11.00 uur        10.30 uur                Korvesta C1 -  HHV C1        

                                                                     Sportpark De Pampert      Sportlaan 6        Coevorden

 

28-9        13.30 uur        12.15 uur               HHV C1     -     Korvesta C1  

                                                                    Sportpark De Oosthoek    Schoonhovenweg 1b Hollandscheveld.

29-9        11.00 uur          9.30 uur               MEKO '74 1  -  Korvesta 1     

                                                                    Sportpark Koedijkslanden Sportpark Koedijkslanden 14    Meppel

5-10        11.00 uur        10.30 uur               Korvesta C1  -  Roreko C1     

                                                                    Sportpark De Pampert       Sportlaan 6       Coevorden

6-10        10.30 uur          8.45 uur              Samen Een 1  -  Korvesta 1     

                                                                    Sportcomplex Giethoorn  Sportlaan 21  Giethoorn

12-10      10.00 uur         9.00 uur               EKC 2000 C2 Korvesta C1  

                                                                    Gemeentelijk Sportpark  Zwanenveld 5 Emmen

13-10      15.00 uur        14.30 uur             Korvesta 1   -   KORU 2        

                                                                   Sportpark De Pampert       Sportlaan 6      Coevorden

27-10      14.00 uur        13.30 uur             Korvesta 1   -   MEKO '74 1  

 

                                                                     Sportpark De Pampert      Sportlaan 6        Coevorden

Download
Overzicht wedstrijden najaar 2019-2020
Hier kunt u een overzicht downloaden van de wedstrijden in het najaar van 2019-2020
Najaarcompetitie veld 2019-2020.xlsx
exe Bestand 5.9 KB